Nowe Produkty
Nowe Produkty
Wszystkie nowe produkty

Ta strona internetowa jest obsługiwana przez firmę Evek. W całej tej witrynie terminy „my”, „nas” i „nasz” odnoszą się do firmy Evek. Evek udostępnia tę witrynę internetową, w tym wszystkie informacje, narzędzia i usługi dostępne na tej stronie, dla Ciebie, użytkownika, pod warunkiem, że akceptujesz wszystkie warunki użytkowania, wytyczne i uwagi określone tutaj.  
Odwiedzając naszą stronę internetową i / lub kupując coś od nas, korzystasz z naszej „Usługi” i zgadzasz się na następujące warunki („Warunki użytkowania”, „Warunki”), w tym dodatkowe warunki i wytyczne. Niniejsze Warunki użytkowania mają zastosowanie do wszystkich użytkowników strony internetowej, w tym między innymi do użytkowników, którzy są przeglądarkami, sprzedawcami, klientami, sprzedawcami i / lub dostawcami treści.  
Prosimy o uważne przeczytanie niniejszych warunków użytkowania przed uzyskaniem dostępu do naszej witryny lub korzystaniem z niej. Wszelkie nowe funkcje lub narzędzia dodane do obecnego sklepu również podlegają warunkom użytkowania. W każdej chwili możesz wyświetlić najnowszą wersję Warunków użytkowania na tej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do aktualizacji, zmiany lub wymiany części niniejszych Warunków świadczenia usług poprzez publikowanie aktualizacji i / lub zmian w naszej witrynie internetowej. Twoim obowiązkiem jest regularne sprawdzanie tej strony pod kątem zmian. Dalsze korzystanie lub dostęp do strony internetowej po opublikowaniu zmian oznacza akceptację tych zmian. Do niniejszych warunków użytkowania i wszystkich powiązanych aspektów stosuje się prawo niemieckie.  
Nasz sklep jest hostowany na Shopify.de. Shopify zapewnia nam internetową platformę handlu elektronicznego, która umożliwia nam sprzedaż naszych produktów i usług.

Przegląd. Część 1  
Warunki sklepu internetowego Korzystając z tej strony internetowej, oświadczasz, że jesteś pełnoletni w swoim kraju lub miejscu zamieszkania. Nie możesz używać naszych produktów do jakichkolwiek nielegalnych lub nieautoryzowanych celów ani naruszać prawa w swoim kraju (w tym między innymi praw autorskich) podczas korzystania z usługi.

Sekcja 2 - Warunki ogólne
Zastrzegamy sobie prawo do odmowy świadczenia usług w dowolnym momencie bez powodu.

Zdajesz sobie sprawę, że Twoje dane (nie dotyczy informacji o karcie kredytowej) mogą być przesyłane w postaci niezaszyfrowanej oraz (a) transmisje w różnych sieciach; oraz b) może obejmować zmiany w celu dostosowania wymagań technicznych dotyczących połączonych sieci lub urządzeń. Informacje o karcie kredytowej są zawsze szyfrowane podczas przesyłania przez sieci.

Sekcja 3 - Dokładność, kompletność i aktualność informacji
Nie ponosimy odpowiedzialności, jeśli informacje podane na tej stronie są nieprawidłowe, kompletne lub aktualne. Treść tej witryny ma charakter wyłącznie informacyjny i nie powinna być wykorzystywana jako jedyna podstawa do podejmowania decyzji bez konsultacji z podstawowymi, dokładniejszymi, pełniejszymi lub nowszymi źródłami informacji. Ufasz informacjom w tej witrynie na własne ryzyko.

Ta witryna może zawierać pewne nieaktualne informacje. Nieaktualne informacje są nieaktualne i służą wyłącznie do celów informacyjnych. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany zawartości tej strony internetowej w dowolnym momencie, ale nie jesteśmy zobowiązani do aktualizowania jakichkolwiek informacji na naszej stronie. Zgadzasz się, że Twoim obowiązkiem jest śledzenie zmian na naszej stronie internetowej.

Sekcja 4 - Zmiany usług i cen
Podane tam ceny dotyczą zamówień za pośrednictwem sklepu internetowego. Wszystkie ceny zawierają ustawowy podatek VAT.
Dostawa do klienta przez sprzedającego odbywa się za przedpłatą (płatność kartą kredytową).
Sprzedawca zawsze wystawia klientowi fakturę.
Ceny naszych produktów mogą ulec zmianie bez powiadomienia
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany lub zaprzestania świadczenia usługi (lub jej części lub zawartości) w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.
Nie będziemy ponosić odpowiedzialności wobec Ciebie ani osób trzecich za jakiekolwiek zmiany, zmiany ceny, zawieszenie lub zaprzestanie świadczenia Usługi.

Rozdział 5 - Dostawa
O ile nie uzgodniono inaczej w umowie, zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez klienta. Dostawa zostanie zrealizowana z magazynu Sprzedającego.

Dostępność poszczególnych towarów wskazana jest w opisach pozycji.

Rozdział 6 - Prawa własności  
Znaki towarowe, treść usług, opisy technologiczne, szkice, teksty i inne usługi intelektualne na tej stronie są wyłączną własnością EVEK GmbH. Nikt nie może wykorzystywać zawartości tej strony internetowej bez uprzedniej pisemnej zgody EVEK GmbH; kopiowanie, drukowanie, zmienianie, publikowanie, wysyłanie, rozpowszechnianie tekstów, zdjęć i filmów z naszej strony internetowej jest zatem szczególnie zabronione. Naruszenia tego będą ścigane na podstawie prawa cywilnego i karnego w ramach obowiązujących przepisów. Bez uszczerbku dla naszych innych praw, zastrzegamy sobie prawo do zablokowania dostępu do strony internetowej, jeśli naruszyłeś niniejsze warunki użytkowania.

Sekcja 7 - Produkty  
Niektóre produkty lub usługi mogą być dostępne tylko online za pośrednictwem strony internetowej. Te produkty lub usługi mogą być w ograniczonych ilościach i mogą być zwracane lub wymieniane tylko zgodnie z naszą polityką zwrotów. Staraliśmy się, aby kolory i obrazy naszych produktów pojawiające się w sklepie były jak najbardziej dokładne. Nie możemy zagwarantować, że kolorowy wyświetlacz na monitorze komputera będzie prawidłowy.  
Wszystkie opisy produktów lub ceny produktów mogą ulec zmianie w dowolnym momencie bez powiadomienia według naszego wyłącznego uznania.

Sekcja 8 - Dokładność danych rozliczeniowych i danych konta
Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia Twoich zamówień. W przypadku zmiany lub anulowania zamówienia, możemy spróbować powiadomić Cię o tym na adres e-mail i / lub adres rozliczeniowy / numer telefonu podany podczas składania zamówienia. Zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia lub zakazania zamówień od dealerów, odsprzedawców lub dystrybutorów według naszego uznania.  
Zgadzasz się podawać aktualne, kompletne i dokładne informacje o zakupach i koncie dla wszystkich zakupów dokonanych w naszym sklepie. Zgadzasz się na niezwłoczną aktualizację swojego konta i innych informacji, w tym adresu e-mail, numerów kart kredytowych i dat ważności, abyśmy mogli sfinalizować Twoje transakcje i skontaktować się z Tobą w razie potrzeby

Sekcja 9 - Dane osobowe
Specyfikacja Twoich danych osobowych w naszym sklepie podlega naszej polityce prywatności.

Sekcja 10 - Uwagi dotyczące bezpieczeństwa
Chociaż dokładamy wszelkich starań, aby zawartość tej witryny była poprawna i aktualna, nie możemy tego zagwarantować. Witryna może zawierać nieaktualne informacje i nieścisłości z różnych powodów. Skontaktuj się z nami przed skorzystaniem z informacji na naszej stronie, abyśmy mogli sprawdzić ich poprawność. EVEK GmbH zastrzega sobie prawo do aktualizacji informacji na tej stronie bez wcześniejszego powiadomienia. Podobnie, ulepszenia i / lub aktualizacje informacji o produktach i / lub procesów na stronie internetowej mogą być dokonywane w dowolnym momencie i bez wcześniejszego powiadomienia.

11. Ceny i koszty wysyłki  
1) Ceny podane na stronach produktów zawierają ustawowy podatek VAT.  
2 )   Do podanych cen produktów doliczane są koszty wysyłki. Więcej o wysokości kosztów wysyłki dowiesz się w ofertach.  
3 )   Wszystkie zamówienia wysyłane są bez ubezpieczenia. Po wysłaniu zamówienia kupujący przejmuje odpowiedzialność.