Nowe Produkty
Nowe Produkty
Wszystkie nowe produkty

Początek sukcesu

Evek GmbH posiada historię handlu metalami od 2008 roku. W tym czasie prowadziliśmy sprzedaż hurtową w całej Europie. W 2016 roku nasza firma rozpoczęła sprzedaż internetową. Nasi klienci mogą robić zakupy online w Evek GmbH szybko i przez całą dobę. Robimy wszystko, abyś podczas zakupów online czuł się komfortowo i bezpiecznie. Indywidualne wsparcie dla każdego klienta z maksymalnym zaangażowaniem jest podstawą naszego sukcesu.


Nasz zespół

Ponieważ nasi klienci są dla nas zawsze na pierwszym planie, odpowiadamy na każdą potrzebę w sposób ukierunkowany. Szczycimy się tym, że możemy postawić naszych klientów w korzystnej dla nich sytuacji. Nasz zespół 15 pracowników spełnia różne wymagania i stara się, aby sprzedaż online była prosta i wygodna. Evek GmbH utrzymuje otwartą komunikację z klientami iw ten sposób osiąga wspólny cel.


Szeroka gama

Dostarczamy niezawodnie najwyższej jakości produkty wykonane z miedzi, aluminium, stali nierdzewnej, żelaza, mosiądzu, cynku, magnezu, tytanu, niklu, wolframu i molibdenu. W sklepie internetowym Evek GmbH arkusze i płyty, taśmy, pręty, anody, rury i druty są oferowane w dobrych cenach. W naszej ofercie znajdują się również metale ziem rzadkich, takie jak skand, prazeodym, europ, itr, gadolin, dysproz, erb i inne. Mają one duże znaczenie gospodarcze i stały się integralną częścią technologii. Uważamy, że sprzedaż internetowa to obiecujący biznes z dużym potencjałem wzrostu. Z tego powodu będziemy nadal wkładać wiele wysiłku w ten biznes.


Firma dzisiaj

Firma stale się rozwija i rozwija. Liczba magazynów i personelu stale rośnie, a dostępność magazynu poprawia się. Stale się rozwijamy poprzez systematyzację, upraszczanie i doskonalenie procesów pracy. Nasze wyniki i usługi spełniają najwyższe wymagania klientów. Naszym celem jest zadowolenie Państwa, ponieważ zadowoleni klienci, partnerzy biznesowi i dostawcy są najlepszą reklamą naszej firmy. Jesteśmy również nastawieni na współpracę z jak największą liczbą firm i nie postrzeganie ich jako konkurencji.


plany na przyszłość

Dążymy do tego, aby stać się największą firmą produkcyjno-handlową. Osiąga się to poprzez ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych i przetwórczych, wprowadzanie nowych, zaawansowanych technologicznie metod w dostawach oraz doskonałą pracę pracowników. Oferujemy optymalne rozwiązania oraz indywidualne doradztwo i obsługę firm na całym świecie. Elastyczność umożliwia nam bliską współpracę zarówno z małymi firmami rzemieślniczymi, jak i dużymi firmami.


Działający na całym świecie dostawca

Ponieważ jesteśmy dostawcą globalnym, nasz obszar sprzedaży jest dość rozległy i obejmuje wszystkie kraje na wszystkich kontynentach. Z nami otrzymujesz najwyższej jakości produkty w szerokiej gamie kształtów i wymiarów. Gwarantujemy wieloletnie doświadczenie, fachowość i jakość bez ograniczeń.


Lokalizacja

Evek GmbH to firma z siedzibą w Niemczech. Siedziba firmy znajduje się w Mülheim an der Ruhr w zachodniej części Zagłębia Ruhry w Nadrenii Północnej-Westfalii. Łączna powierzchnia siedziby firmy to ok. 800 mkw. Firma posiada wózki widłowe i jest wyposażona w piłę taśmową, nożyce do blachy oraz system cięcia plazmowego. Nasza firma jest indywidualnie dopasowywana do Twoich potrzeb.

Czekamy na Twoje zapytania i na ekscytującą przyszłość z Tobą.